اخبار و اعلانات

 

اخذ رتبه توسط نشریه پژوهش‌های رهبری آموزش از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
1402-11-01

به گزارش روابط عمومی، دکتر محمد شرفی، مدیر مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه علامه طباطبائی از کسب رتبه «ب» توسط نشریه پژوهش‌های رهبری آموزشی از نشریات علمی دانشگاه در ارزیابی اخیر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد و گفت: با همت و تلاش مضاعف دست‌اندرکاران و عوامل این نشریه این موفقیت حاصل شد.

دکتر شرفی ضمن تبریک و قدردانی از مدیر مسئول، سردبیر، اعضای هیئت تحریریه و کارشناسان نشریه که درکسب این موفقیت مهم نقش داشته‌اند، اضافه کرد این ارزیابی نشان‌دهنده استانداردهای بالا و کیفیت عالی مقالات، مطالعات و پژوهش‌های منتشره در این نشریه و تعهد معاونت پژوهشی به ارائه محتوای معتبر و مفید برای جامعه علمی و پژوهشگران کشور است.

دکتر شرفی همچین بیان کرد، در یک سال اخیر علاوه بر نشریه فوق 3 عنوان نشریه نیز وارد فرایند ارزیابی شده و موفق به کسب رتبه شده‌اند. که عبارت‌اند از

فناوری آموزش و یادگیری

Data Science and Modeling

 Mathematics and Modeling in Finance

و با پیوستن این نشریه به نشریات دارای رتبه مصوب، تعداد این نشریات به 38 نشریه ارتقا یافت. ایشان در ادامه بر تلاش، همت مضاعف و برنامه‌ریزی لازم برای ارتقای سطح کیفی نشریات و کسب رتبه‌های بین‌المللی تأکید و افزودند این امر ما را به ادامه راهی که در پیش گرفته‌ایم تشویق و ترغیب می‌کند.

روابط عمومی دانشگاه این موفقیت را به جامعه علمی و خانواده بزرگ دانشگاه علامه طباطبائی و بویژه سردبیر، مدیر مسئول و اعضاء هیئت تحریریه نشریه پزوهش های رهبری آموزشی تبریک عرض می‌کند.
سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب
login