حدادی کوهسار, علی‌اکبر, مرادی, علیرضا, غباری‌بناب, باقر, ایمانی, فرناد. (1397). مقایسه اثربخشی معنویت‌درمانی مبتنی بر فرهنگ ایرانی با رویکرد شناختی -رفتاری با رویکرد ذهن‌آگاهی مبتنی بر کاهش استرس در کاهش افسردگی، اضطراب و استرس در بیماران مبتلا به درد مزمن. , 8(31), 1-30.
علی‌اکبر حدادی کوهسار; علیرضا مرادی; باقر غباری‌بناب; فرناد ایمانی. "مقایسه اثربخشی معنویت‌درمانی مبتنی بر فرهنگ ایرانی با رویکرد شناختی -رفتاری با رویکرد ذهن‌آگاهی مبتنی بر کاهش استرس در کاهش افسردگی، اضطراب و استرس در بیماران مبتلا به درد مزمن". , 8, 31, 1397, 1-30.
حدادی کوهسار, علی‌اکبر, مرادی, علیرضا, غباری‌بناب, باقر, ایمانی, فرناد. (1397). 'مقایسه اثربخشی معنویت‌درمانی مبتنی بر فرهنگ ایرانی با رویکرد شناختی -رفتاری با رویکرد ذهن‌آگاهی مبتنی بر کاهش استرس در کاهش افسردگی، اضطراب و استرس در بیماران مبتلا به درد مزمن', , 8(31), pp. 1-30.
حدادی کوهسار, علی‌اکبر, مرادی, علیرضا, غباری‌بناب, باقر, ایمانی, فرناد. مقایسه اثربخشی معنویت‌درمانی مبتنی بر فرهنگ ایرانی با رویکرد شناختی -رفتاری با رویکرد ذهن‌آگاهی مبتنی بر کاهش استرس در کاهش افسردگی، اضطراب و استرس در بیماران مبتلا به درد مزمن. , 1397; 8(31): 1-30.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.